Πρόγραμμα Αγώνων Γ” Εθνική – 4ος όμιλος 2016-2017

1η αγωνιστική 11/9/2016 ώρα 17:00
Ερμής Ζωνιανών–Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική–Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Ιάλυσος
Ρόδος–ΑΕ Κηφισιάς
Εθνικός–Ιωνικός
Ατσαλένιος–Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας–Άγιος Ιερόθεος
Δεν αγωνίζεται:Ηλυσιακός

2η αγωνιστική 18/9/2016 ώρα 16:30
Ηλυσιακός–Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας–Προοδευτική
Εργοτέλης–Ρόδος
Ιάλυσος–Εθνικός
ΑΕ Κηφισιάς–Ατσαλένιος
Ιωνικός–Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός–Τριγλία Ραφήνας
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

3η αγωνιστική 25/9/2016 ώρα 16:30
Ερμής Ζωνιανών–Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Ηλυσιακός
Ρόδος–Θύελλα Ραφήνας
Ατσαλένιος–Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος–Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας–Εργοτέλης
Ιωνικός–Πανθηραϊκός
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

4η αγωνιστική 2/10 ώρα 16:00
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική–Ρόδος
Ηλυσιακός–Εθνικός
Θύελλα Ραφήνας–Ατσαλένιος
Εργοτέλης–Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος–Πανθηραϊκός
ΑΕ Κηφισιάς–Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:Άγιος Ιερόθεος

5η αγωνιστική 9/10/2016 ώρα 16:00
Ερμής Ζωνιανών–Ρόδος
Εθνικός–ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ατσαλένιος–Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος–Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας–Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός–Εργοτέλης
Ιάλυσος–ΑΕ Κηφισιάς
Δεν αγωνίζεται:Πανθηραϊκός

6η αγωνιστική 23/10/2016 ώρα 15:00
Εθνικός–Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος–Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική–Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός–Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας–Ιωνικός
Εργοτέλης–Ιάλυσος
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Κηφισιάς

7η αγωνιστική  30/10/2016 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών–Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος–Εθνικός
Τριγλία Ραφήνας–Ρόδος
Πανθηραϊκός–ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός–Προοδευτική
ΑΕ Κηφισιάς–Ηλυσιακός
Ιάλυσος–Θύελλα Ραφήνας
Δεν αγωνίζεται:Εργοτέλης

8η αγωνιστική 6/11/2016 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος–Ερμής Ζωνιανών
Ατσαλένιος–Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός–Πανθηραϊκός
Ρόδος–Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–ΑΕ Κηφισιάς
Προοδευτική–Ιάλυσος
Ηλυσιακός–Εργοτέλης
Δεν αγωνίζεται:Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική  20/11/2016 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών–Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός–Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός–Ατσαλένιος
ΑΕ Κηφισιάς–Εθνικός
Ιάλυσος–Ρόδος
Εργοτέλης–ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας–Ηλυσιακός
Δεν αγωνίζεται: Προοδευτική

10η αγωνιστική 27/11/2016 ώρα 15:00
Πανθηραϊκός–Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας–Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος–ΑΕ Κηφισιάς
Ατσαλένιος–Ιάλυσος
Εθνικός–Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική–Ηλυσιακός
Δεν αγωνίζεται: Ρόδος

11η αγωνιστική  4/12/2016 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών–Ιωνικός
ΑΕ Κηφισιάς–Πανθηραϊκός
Ιάλυσος–Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης–Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας–Εθνικός
Ηλυσιακός–Ρόδος
Προοδευτική–ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Δεν αγωνίζεται: Ατσαλένιος

12η αγωνιστική  11/12/2016 ώρα 15:00
ΑΕ Κηφισιάς–Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός–Ιάλυσος
Πανθηραϊκός–Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος–Θύελλα Ραφήνας
Ατσαλένιος–Ηλυσιακός
Εθνικός–Προοδευτική
Ρόδος–ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Δεν αγωνίζεται: Τριγλία Ραφήνας

13η αγωνιστική  18/12/2016 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών–Ιάλυσος
Εργοτέλης–ΑΕ Κηφισιάς
Θύελλα Ραφήνας–Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός–Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική–Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Ατσαλένιος
Ρόδος–Εθνικός
Δεν αγωνίζεται: Ιωνικός

14η αγωνιστική  8/1/2017 ώρα 15:00
Εργοτέλης–Ερμής Ζωνιανών
ΑΕ Κηφισιάς–Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός–Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός–Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας–ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος–Ρόδος
Ατσαλένιος–Εθνικός
Δεν αγωνίζεται: Ιάλυσος
 
15η αγωνιστική 15/1/2017 ώρα 15:00
Θύελλα Ραφήνας–Εργοτέλης
Ηλυσιακός–Ιάλυσος
Προοδευτική–ΑΕ Κηφισιάς
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ–Ιωνικός
Ρόδος–Πανθηραϊκός
Εθνικός–Τριγλία Ραφήνας
Ατσαλένιος–Άγιος Ιερόθεος
Δεν αγωνίζεται: Ερμής Ζωνιανών

Β΄ΓΥΡΟΣ
16η αγωνιστική 22/1/2017 ώρα 15:00
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Ζωνιανών
Εργοτέλης-Προοδευτική
Ιάλυσος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
ΑΕ Κηφισιάς-Ρόδος
Ιωνικός-Εθνικός
Πανθηραϊκός-Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος-Τριγλία Ραφήνας
Δεν αγωνίζεται:Ηλυσιακός

17η αγωνιστική 29/1/2017 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός
Προοδευτική-Θύελλα Ραφήνας
Ρόδος-Εργοτέλης
Εθνικός-Ιάλυσος
Ατσαλένιος-ΑΕ Κηφισιάς
Άγιος Ιερόθεος-Ιωνικός
Τριγλία Ραφήνας-Πανθηραϊκός
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

18η αγωνιστική 5/2/2017 ώρα 15:00
Προοδευτική-Ερμής Ζωνιανών
Ηλυσιακός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας-Ρόδος
Εργοτέλης-Ατσαλένιος
Ιάλυσος-Άγιος Ιερόθεος
Εργοτέλης-Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

19η αγωνιστική 12/2/2017 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρόδος-Προοδευτική
Εθνικός-Ηλυσιακός
Ατσαλένιος-Θύελλα Ραφήνας
Τριγλία Ραφήνας-Εργοτέλης
Πανθηραϊκός-Ιάλυσος
Ιωνικός-ΑΕ Κηφισιάς
Δεν αγωνίζεται:Άγιος Ιερόθεος

20η αγωνιστική 19/2/2017 ώρα 15:00
Ρόδος-Ερμής Ζωνιανών
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Εθνικός
Προοδευτική-Ατσαλένιος
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας-Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης-Ιωνικός
ΑΕ Κηφισιάς-Ιάλυσος
Δεν αγωνίζεται:Πανθηραϊκός

21η αγωνιστική 5/3/2017 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός
Ατσαλένιος-Ρόδος
Άγιος Ιερόθεος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Τριγλία Ραφήνας-Προοδευτική
Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός
Ιωνικός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Εργοτέλης
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Κηφισιάς

22η αγωνιστική  12/3/2017 ώρα 15:00
Ατσαλένιος-Ερμής Ζωνιανών
Εθνικός-Άγιος Ιερόθεος
Ρόδος-Τριγλία Ραφήνας
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Πανθηραϊκός
Προοδευτική-Ιωνικός
Ηλυσιακός-ΑΕ Κηφισιάς
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Δεν αγωνίζεται:Εργοτέλης

23η αγωνιστική 19/3/2017 ώρα 15:00
Ερμής Ζωνιανών-Άγιος Ιερόθεος
Τριγλία Ραφήνας-Ατσαλένιος
Πανθηραϊκός-Εθνικός
Ιωνικός-Ρόδος
ΑΕ Κηφισιάς-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιάλυσος-Προοδευτική
Εργοτέλης-Ηλυσιακός
Δεν αγωνίζεται:Θύελλα Ραφήνας

24η αγωνιστική  2/4/2017 ώρα 16:00
Τριγλία Ραφήνας-Ερμής Ζωνιανών
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός
Ατσαλένιος-Ιωνικός
Εθνικός-ΑΕ Κηφισιάς
Ρόδος-Ιάλυσος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Εργοτέλης
Ηλυσιακός-Θύελλα Ραφήνας
Δεν αγωνίζεται: Προοδευτική

25η αγωνιστική 9/4/2017 ώρα 16:00
Ερμής Ζωνιανών-Πανθηραϊκός
Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας
ΑΕ Κηφισιάς-Άγιος Ιερόθεος
Ιάλυσος-Ατσαλένιος
Εργοτέλης-Εθνικός
Θύελλα Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ηλυσιακός-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται: Ρόδος

26η αγωνιστική  23/4/2017 ώρα 16:30
Ιωνικός-Ερμής Ζωνιανών
Πανθηραϊκός-ΑΕ Κηφισιάς
Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος
Άγιος Ιερόθεος-Εργοτέλης
Εθνικός-Θύελλα Ραφήνας
Ρόδος-Ηλυσιακός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται: Ατσαλένιος

27η αγωνιστική  30/4/2017 ώρα 17:00
Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Κηφισιάς
Ιάλυσος-Ιωνικός
Εργοτέλης-Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος
Ηλυσιακός-Ατσαλένιος
Προοδευτική-Εθνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ρόδος
Δεν αγωνίζεται: Τριγλία Ραφήνας

28η αγωνιστική  7/5/2017 ώρα 17:00
Ιάλυσος-Ερμής Ζωνιανών
ΑΕ Κηφισιάς-Εργοτέλης
Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Τριγλία Ραφήνας-Ηλυσιακός
Άγιος Ιερόθεος-Προοδευτική
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Εθνικός-Ρόδος
Δεν αγωνίζεται: Ιωνικός

29η αγωνιστική  14/5/2017 ώρα 17:00
Ερμής Ζωνιανών-Εργοτέλης
Θύελλα Ραφήνας-ΑΕ Κηφισιάς
Ηλυσιακός-Ιωνικός
Προοδευτική-Πανθηραϊκός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Τριγλία Ραφήνας
Ρόδος-Άγιος Ιερόθεος
Εθνικός-Ατσαλένιος
Δεν αγωνίζεται: Ιάλυσος
 
30η αγωνιστική 21/5/2017 ώρα 17:00
Εργοτέλης-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Ηλυσιακός
ΑΕ Κηφισιάς-Προοδευτική
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Πανθηραϊκός-Ρόδος
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός
Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος
Δεν αγωνίζεται: Ερμής Ζωνιανών