Πρόγραμμα Αγώνων Γ” Εθνική – 5ος όμιλος 2018-2019 

 

Α΄Γύρος

1η αγωνιστική Κυριακή 30.09.2018 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.- ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Γιούχτας
Εθνικός-Προοδευτική
Ιωνικός-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής -ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΠΟ Ατσαλένιος
Δεν αγωνίζεται:Αμπελακιακός

2η αγωνιστική Κυριακή 7.10.2018 ώρα 16:00
Αμπελακιακός-Ατρόμητος Π.
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Γιούχτας-Ιωνικός
Προοδευτική-ΑΟ Επισκοπής
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ -ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιος
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

3η αγωνιστική Κυριακή 14.10.2018 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός-Αμπελακιακός
Ιωνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΟ Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιος-Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική Κυριακή 21.10.2018 ώρα 16:00
Εθνικός-Ατρόμητος Π.
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός
Αμπελακιακός-ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΟ Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
Δεν αγωνίζεται:ΠΟ Ατσαλένιος

5η αγωνιστική  Σάββατο 27.10.2018 15:00
Ατρόμητος Π.-Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής-Εθνικός
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης
ΠΟ Ατσαλένιος-Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική-ΑΟ Γιούχτας
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική Κυρική  4.11.2018 15:00
ΑΟ Επισκοπής-Ατρόμητος Π.
Ιωνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης-ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Γιούχτας

7η αγωνιστική Κυριακή 11.11.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Γιούχτας-Αμπελακιακός
Δεν αγωνίζεται:ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική Κυριακή 18.11.2018 ώρα 15:00
ΠΟ Ατσαλένιος-Ατρόμητος Π.
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Εθνικός-ΑΟ Γιούχτας
Αμπελακιακός-ΑΠΟ Κερατσίνι
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική Κυριακή 25.11.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιος
Προοδευτική-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΟ Γιούχτας-ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι-Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης-Αμπελακιακός
Δεν αγωνίζεται:Ιωνικός

10η αγωνιστική Κυριακή 02.12.2018 ώρα 15:00
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ - Ατρόμητος Π.
ΟΦ Ιεράπετρας-Προοδευτική
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής-ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός-Αμπελακιακός
Εθνικός-ΑΕ Νεάπολης
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική Κυριακή  09.12.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-Προοδευτική
ΑΟ Γιούχτας-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΠΟ Ατσαλένιος
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Επισκοπής
Ιωνικός-Εθνικός
Δεν αγωνίζεται:ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική Κυριακή 16:12.2018 ώρα 15:00
ΑΟ Γιούχτας-Ατρόμητος Π.
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας-Εθνικός
ΑΟ Επισκοπής-Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:Προοδευτική

13η αγωνιστική Κυριακή 06.01.2019 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Γιούχτας
Αμπελακιακός-Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός-ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΟ Επισκοπής
Δεν αγωνίζεται:Ατρόμητος Π.

 

Β΄Γύρος

14η αγωνιστική Κυριακή 13.01.2019 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι-Ατρόμητος Π.
ΑΟ Γιούχτας-ΑΕ Νεάπολης
Προοδευτική-Εθνικός
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Επισκοπής
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Παλαιόχωρας
Δεν αγωνίζεται:Αμπελακιακός

15η αγωνιστική Κυριακή 20.01.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π-Αμπελακιακός
ΑΕ Νεάπολης-ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός-ΑΟ Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής-Προοδευτική
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιος-ΟΦ Ιεράπετρας
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

16η αγωνιστική Κυριακή 27.01.2019 ώρα 15:00
ΑΕ Νεάπολης-Ατρόμητος Π.
Αμπελακιακός-Εθνικός
ΑΠΟ Κερατσίνι-Ιωνικός
ΑΟ Γιούχτας-ΑΟ Παλαιόχωρας
Προοδευτική-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Επισκοπής

17η αγωνιστική Κυριακή 03.02.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-Εθνικός
Ιωνικός-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Επισκοπής- Αμπελακιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Γιούχτας
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται:ΠΟ Ατσαλένιος

18η αγωνιστική Κυριακή 10.02.2019 ώρα 15:00
Ιωνικός-Ατρόμητος Π.
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας
Αμπελακιακός-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Γιούχτας-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ

19η αγωνιστική Κυριακή 17.02.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ιωνικός
ΠΟ Ατσαλένιος-Εθνικός
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Νεάπολης
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ- Αμπελακιακός
Προοδευτική-ΑΠΟ Κερατσίνι
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Γιούχτας

20η αγωνιστική Κυριακή 24.02.2019 ώρα 15:00
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατρόμητος Π.
ΑΟ Επισκοπής-ΠΟ Ατσαλένιος
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας
Εθνικός-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης-Προοδευτική
Αμπελακιακός-ΑΟ Γιούχτας
Δεν αγωνίζεται:ΑΠΟ Κερατσίνι

21η αγωνιστική Κυριακή 03.03.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΠΟ Ατσαλένιος
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής
Προοδευτική-Ιωνικός
ΑΟ Γιούχτας-Εθνικός
ΑΠΟ Κερατσίνι- Αμπελακιακός
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Νεάπολης

22η αγωνιστική Κυριακή 17.03.2019 ώρα 15:00
ΟΦ Ιεράπετρας-Ατρόμητος Π.
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας-Προοδευτική
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Γιούχτας
Εθνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι
Αμπελακιακός-ΑΕ Νεάπολης
Δεν αγωνίζεται:Ιωνικός

23η αγωνιστική Κυριακή 24.03.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
Προοδευτική-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Γιούχτας-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Επισκοπής
Αμπελακιακός-Ιωνικός
ΑΕ Νεάπολης-Εθνικός
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Παλαιόχωρας

24η αγωνιστική Κυριακή 31.03.2019 ώρα 15:00
Προοδευτική-Ατρόμητος Π.
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας- Αμπελακιακός
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός-Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:ΟΦ Ιεράπετρας

25η αγωνιστική Κυριακή 07.04.2019 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Γιούχτας
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ
Αμπελακιακός-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης-ΠΟ Ατσαλένιος
Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Ιωνικός-ΑΟ Επισκοπής
Δεν αγωνίζεται:Προοδευτική

26η αγωνιστική Κυριακή 14.04.2019 ώρα 16:00
ΑΟ Γιούχτας-ΑΠΟ Κερατσίνι
 
Προοδευτική-Αμπελακιακός
 
ΑΕΕ ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Νεάπολης
 
ΟΦ Ιεράπετρας-Εθνικός
 
ΠΟ Ατσαλένιος-Ιωνικός
 
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Παλαιόχωρας
 
Δεν αγωνίζεται:Ατρόμητος Π.