Αήττητος Σπάτων-Εθνικός 1-1

2018-04-29 20:05

Ισόπαλος με 1-1 τελείωσε ο αγώνας ανάμεσα στον Αήττητο και στον Εθνικό για την 1η αγωνιστική των ειδικών αγώνων του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.Η ομάδα μας προηγήθηκε με 0-1 με το γκόλ του Κατσικοκέρη στο 35΄οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν 10 λεπτά αργότερα με απ ευθείας εκτέλεση φάουλ.
Να σημειωθεί η αναίτια επίθεση των Δυνάμεων καταστολής στο ημίχρονο της αναμέτρησης κατά των φιλάθλων του Εθνικού.Ανακοίνωση για το γεγονός αυτό εξέδωσε και η Διοίκηση της ομάδας μας.https://www.ethnikosfc.org/anakoinosi-tis-dioikisis-toy-ethnikoy/
Αήττητος Σπάτων:Μιχελής, Μουστάκης, Βιδάλης (77′ Κωλλαράς), Κωστόπουλος, Χριστοφιλέας, Ρουσάκης, Νικλητσιώτης (65′ Καλογερής), Κατσικογιάννης (69′ Ηρακλής), Κρητικός, Τσιλιγγίρης, Φαρινόλα.
Εθνικός: Σικαλιάς, Στασινός, Βλάχος, Ρούσσης (42′ λ.τρ. Πεχλιβανίδης), Κρητικός, Κατίδης, Τεγούσης, Παυλάκης, Δωματάς (89′ Μακρυγιάννης), Γκέσιος (78′ Μάναλης), Κατσικοκέρης.

4.Αστέρας    0-3 0

Ισόπαλος τελείωσε ο αγώνας της 1ης αγωνιστικής των Ειδικών αγώνων του πρωταθλήματος της ΓΈθνικής.Ο Εθνικός προηγήθηκε με τον Κατσικοκέρη στο 35΄του αγώνα αλλά οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν 10 λεπτά αργότερα με απ ευθείας εκτέλεση φάουλ.
Να σημειωθεί ότι στο ημίχρονο της αναμέτρησης σημειώθηκαν αναίτια επεισόδια απο τις Δυνάμεις καταστολής προς τους φιλάθλους της ομάδας μας.Σχετική ανακοίνωση εξέδωσε η Διοίκηση του Εθνικού.https://www.ethnikosfc.org/anakoinosi-tis-dioikisis-toy-ethnikoy/

2.Εθνικός 1-1 1
3.Αήττητος 1-1 1
4.Αστέρας 0-3 0