ΑΠΟ Καραβάς-Εθνικός 1-2

2021-11-28 17:28
Ρεσιτάλ φαλτσοσφυριγμάτων σε βάρος της ομάδας μας σήμερα στο γήπεδο του Περάματος όπου ο Εθνικός αντιμετώπιζε τον Καραβά για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.
Η ομάδα μας πάρα το μέτριο πρώτο ημίχρονο, ήταν ισοπεδωτική στην επανάληψη σκοράροντας και χάνοντας παράλληλα πολλές και σημαντικές ευκαιρίες για να διευρύνει το σκορ, με το τελικό 1-3 να την αδικεί.
Ο Εθνικός διαμαρτύρεται για ένα ακυρωθέν γκολ, για μια φάση όπου η μπάλα πέρασε την γραμμή αλλά το γκολ δεν μέτρησε, για μια περίπτωση πέναλτυ στον Φερναντίνιο η οποία μετατράπηκε σε κόκκινη. στον παίκτη του Εθνικού .. χωρίς να αναφέρουμε την σωρεία λαθών σε αποφάσεις του Διαιτητή σε βάρος της ομάδας μας.
Σκόραραν οι Σάμιος 3', Κακοσίμος 46΄ και Κώστας στο 60'.
Εθνικός : Μπαντίκος, Νταούλιας (90' Πάππος), Ζωγραφάκης, Νικολόπουλος, Παντελίδης, Ντάφλας, Φερναντίνιο, Μπέλερης, Σάμιος (90' Λύγκος), Κακοσίμος (76' Παπαγεωργίου), Κώστας (87' Αποστόλου ).