Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2015, Κολυμβητήριο Αλίμου

2015-06-11 17:36
Ολοκληρώθηκε το 84ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης που διεξήχθει στο Κολυμβητήριο του Αλίμου,με τον Εθνικό στην 3η θέση με 180 βαθμούς,και τον Κρ.Γκολομέεβ να βραβεύεται ως τον καλύτερο Αθλητή των αγώνων!
Αναλυτικότερα τα αγωνίσματα εδώ: https://www.koe.org.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=10655
Οι καλύτερες επιδόσειw των αθλητών μας:
 
Οι καλύτερες επιδόσειw των αθλητών μας:
4Χ100 ελεύθερο ανδρών:1.ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ,ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ,ΖΑΓΚΑΣ ΟΜΗΡΟΣ,ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 03:22.12
50μ ύπτιο ανδρών: ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 25.60
100μ ελεύθερο ανδρών: ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ  49.00
100μ ελεύθερο γυναικών: ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  55.82
4Χ100 Μικτή ομαδική γυναικών: 3. Εθνικός με 4:22.97,ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ,ΓΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΒΟΥΡΝΑ ΚΡΙΣΤΕΛ,ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 
4Χ100 Μικτή ομαδική ανδρών: 3. Εθνικός με 3:45.79 ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995,ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ,ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ,ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
 
 
Οι Συμμετοχές των Αθλητών μας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης 12-14 Ιουνίου 2015 στο Κολ.Αλίμου
 
50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 
2.ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
3.ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
 
50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
2.ΒΟΥΡΝΑ ΚΡΙΣΤΕΛ 
3.ΑΝΤΥΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
 
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 
2.ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
3.ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
4.ΖΑΓΚΑΣ ΟΜΗΡΟΣ
5.ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
 
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
 
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
 
50m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
2.ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
50m ΥΠΤΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
 
100m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
2.ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
3.ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
100m ΥΠΤΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
 
200m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
2.ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 
 
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 
2.ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
3.ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
 
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΒΟΥΡΝΑ ΚΡΙΣΤΕΛ
 
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΒΟΥΡΝΑ ΚΡΙΣΤΕΛ
2.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
 
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
 
50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
2.ΖΑΓΚΑΣ ΟΜΗΡΟΣ
 
100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1.ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
2.ΖΑΓΚΑΣ ΟΜΗΡΟΣ 
 
100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
2.ΓΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
 
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΓΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
 
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)
1.ΓΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ