Αρχείο άρθρων

97 χρόνια Εθνικός ΟΦΠΦ!

2020-11-21 08:00
Σήμερα ο Εθνικός Όμιλος Φιλάθλων Πειραιώς Φαλήρου συμπληρώνει 97 χρόνια ύπαρξης, ιδρύθηκε την 21η Νοεμβρίου του 1923...Αναλυτικά:  

97 Χρόνια Εθνικός Όμιλος Φιλάθλων Πειραιώς Φαλήρου

2020-11-21 08:00
Σήμερα ο Εθνικός Όμιλος Φιλάθλων Πειραιώς Φαλήρου συμπληρώνει 97 χρόνια ύπαρξης, ιδρύθηκε την 21η Νοεμβρίου του 1923. Τα χρώματά του εμπνευσμένα από τον καταγάλανο ελληνικό ουρανό, τη θάλασσα και το ύψιστο εθνικό μας σύμβολο, την ελληνική σημαία.  Ο  Όμιλος μας έχει συνδέσει το...

Κολύμβηση

2020-11-16 23:15
Νέα πανελλήνια ρεκόρ από τον Κριστιάν Γκολομέεβ στην Βουδαπέστη. Τα ρεκόρ του παγκόσμιου πρωταθλητή ...Αναλυτικά:  

Ασταμάτητος ο Κριστιάν!

2020-11-16 23:00
Νέα πανελλήνια ρεκόρ απο τον Κριστιάν Γκολομέεβ στην Βουδαπέστη. Τα ρεκόρ του παγκόσμιου πρωταθλητή του Εθνικού δεν αποτελούν πλέον είδηση μιας και ο ίδιος τα καταρρίπτει το ένα μετά το άλλο! Στην σημερινή ημέρα ήταν η σειρά των 100μ. ελεύθερο οπού ο Κριστιάν τερμάτισε με 46.72, επίδοση κατά 1...

Κολύμβηση

2020-11-15 18:38
Νέο (και τρίτο συνεχόμενο σε λιγότερο από ένα μήνα) πανελλήνιο ρεκόρ στα 50μ. ελεύθερο σε 25αρα πισίνα...Αναλυτικά:

Από ρεκόρ...σε ρεκόρ!

2020-11-15 18:37
Νέο (και τρίτο συνεχόμενο σε λιγότερο από ένα μήνα) πανελλήνιο ρεκόρ στα 50μ. ελεύθερο σε 25αρα πισίνα σημείωσε ο κολυμβητής του Εθνικού Κριστιάν Γκολομέεβ: Ο κολυμβητής του Εθνικού με προπονητή τον Άκη Οικονόμου έκανε 20:80 την κούρσα ξεπερνώντας τα προηγούμενα δικά του ρεκόρ κάτω απο τα 21΄΄,οι...

Κολύμβηση

2020-11-10 20:31
Νέο πανελλήνιο ρεκόρ σημείωσε στα 100μ, ελεύθερο (σε 25αρα πισίνα) ο κολυμβητής του Εθνικού Κριστιάν Γκολομέεβ ...Αναλυτικά:  

Κριστιάν Γκολομέεβ...Τα ρεκόρ είναι για να «σπάνε»!

2020-11-10 20:31
Νέο πανελλήνιο ρεκόρ σημείωσε στα 100μ, ελεύθερο (σε 25αρα πισίνα) ο κολυμβητής του Εθνικού Κριστιάν Γκολομέεβ στο πλαίσιο του International Swimming League που πραγματοποιείται στην Βουδαπέστη. Η επίδοση του Κριστιάν ήταν 46:73 σπάζοντας το φράγμα των 47΄΄ από το προηγούμενο επίσης δικό...

Εθνικός ΟΦΠΦ: Συλλυπητήρια Ανακοίνωση

2020-11-09 09:17
Το Δ.Σ. και όλη η οικογένεια του Εθνικού ΟΦΠΦ εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια για την απώλεια...Αναλυτικά: Διαβάστε περισσότερα: http://www.ethnikos.org/news/ethnikos-ofpf-syllypitiria-anakoinosi5/

Εθνικός ΟΦΠΦ: Συλλυπητήρια Ανακοίνωση_

2020-11-09 09:16
Το Δ.Σ. και όλη η οικογένεια του Εθνικού ΟΦΠΦ εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια για την απώλεια του παλιού αθλητή του Συλλόγου μας Ηλία Λέτσιου, ο οποίος διετέλεσε μέλος της πανίσχυρης ομάδας του Αυτοκράτορα!
Προϊόντα: 31 - 40 από 3199
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>