Αρχείο άρθρων

Εθνικός ΟΦΠΦ: Συλλυπητήρια Ανακοίνωση

2020-11-06 13:25
Το Δ.Σ και όλη η οικογένεια του Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια καθώς και τη βαθύτατη θλίψη...Αναλυτικά: Διαβάστε περισσότερα: http://www.ethnikos.org/news/ethnikos-ofpf-syllypitiria-anakoinosi3/ Διαβάστε περισσότερα:...

Εθνικός ΟΦΠΦ: Συλλυπητήρια Ανακοίνωση.

2020-11-06 13:16
Το Δ.Σ και όλη η οικογένεια του Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια καθώς και τη βαθύτατη θλίψη του για την απώλεια του Κωνσταντίνου Αντίοχου. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.  

Καλαθοσφαίριση

2020-11-01 19:14
Μόνο ...η πανδημία σταματάει τον Εθνικό καθώς το πρωτάθλημα της Β΄Εθνικής διακόπτεται για ένα μήνα -εκτός απροόπτου-...Αναλυτικά:  

ΑΣ Παπάγου-Εθνικός 84-88

2020-11-01 19:12
Μόνο ...η πανδημία σταματάει τον Εθνικό καθώς το πρωτάθλημα της Β΄Εθνικής διακόπτεται για ένα μήνα -εκτός απροόπτου- λόγω των μέτρων για τον Covid 19. Η ομάδα μας πέρασε και απο το Κλειστό του Παπάγου νικώντας την τοπική ομάδα με 84-88 κάνοντας το 4Χ4!   Παπάγου...

Ποδόσφαιρο

2020-10-31 19:32
Σε φιλικό αγώνα προπονητικού χαρακτήρα ο Εθνικός ήρθε ισόπαλος με την Καλλιθέα στο Γρ.Λαμπράκης με σκορ 1-1...Αναλυτικά:

Καλλιθέα-Εθνικός 1-1 Φιλικός αγώνας.

2020-10-31 19:30
Σε έν αγώνα προπονητικού χαρακτήρα ο Εθνικός ήρθε ισόπαλος με την Καλλιθέα στο Γρ.Λαμπράκης με σκορ 1-1. Ο Μουράτ Σεροπιάν εκμεταλλεύτηκε το ρεπό της ομάδας μας για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής και μοίρασε χρόνους συμμετοχής στους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας σε ένα πολύ...

Υδατοσφαίριση

2020-10-31 18:37
Στο Ιωνικό κολυμβητήριο της Χίου φιλοξενήθηκε ο Εθνικός οπού στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος...Αναλυτικά:

ΝΟ Χίου-Εθνικός 11-8

2020-10-31 18:34
Στο Ιωνικό κολυμβητήριο της Χίου φιλοξενήθηκε ο Εθνικός οπού στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ηττήθηκε απο την τοπική ομάδα με 11-8. Τα 8λεπτα: 3-1, 3-3, 2-1, 3-3. ΝΟ Χίου (Γ. Ντόσκας): Χόλαντ, Μιμίδης Στ. 4, Φραγκαλούλης, Γκρούγουελ 1, Παππάς 1, Σφηκάκης, Κανδιόγλου, Μόκκας...

Υδατοσφαίριση

2020-10-31 13:29
Ο αγώνας ΝΟ Λάρισας-Εθνικός για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Γυναικών της 5ης αγωνιστικής αναβάλλεται...Aναλυτικά:

ΝΟ Λάρισας-Εθνικός Ανεβλήθη

2020-10-31 13:28
Ο αγώνας ΝΟ Λάρισας-Εθνικός για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Γυναικών της 5ης αγωνιστικής αναβάλλεται λόγω των μέτρων για τον Covid 19.
Προϊόντα: 41 - 50 από 3199
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>